Łatwe pływanie dzięki napędowi Aquamatic

Pod względem komfortu pływania napęd Aquamatic ma znaczną przewagę nad silnikiem przyczepnym. Pawęż pozostaje niezajęta, co ułatwia łowienie ryb i pozostawia miejsce na platformę kąpielową. Ponadto Aquamatic charakteryzuje się małą emisją hałasu, spalin i wibracji, dzięki czemu przebywanie na pokładzie podczas rejsu jest bardziej przyjemne.

Ekscytujący osprzęt
Osprzęt umożliwia korzystanie z wielu funkcji, które dostarczają nowych doznań podczas pływania łodzią. Większość z nich została zintegrowana z elementami sterowniczymi, co pozwoliło na uzyskanie nowego poziomu komfortu sterowania. Oto kilka przykładów.

Układ automatycznego trymowania ustawia najlepszy trym. W rezultacie uzyskuje się doskonałą pozycję płynącej łodzi umożliwiającą uzyskanie najlepszych osiągów i najmniejszego zużycia paliwa.

Joystick stanowi zadziwiającą funkcję w przypadku układu z dwoma napędami Aquamatic. Umożliwia całkiem nowy sposób sterowania ruchem łodzi przez przemieszczanie joysticka w kierunku zamierzonego płynięcia. Przybijanie do nabrzeża nigdy nie było łatwiejsze.  

Kolorowy 7-calowy wyświetlacz umożliwia doskonały przegląd parametrów dzięki kolorowemu interfejsowi i intuicyjnemu menu.

Tryb jednodźwigniowy umożliwia sterowanie wszystkimi silnikami przy użyciu jednej dźwigni. Łatwa i precyzyjna obsługa nawet na wzburzonych morzach.

Tempomat jest nową funkcją umożliwiającą sterowanie prędkością obrotową silnika przy użyciu przycisku, co optymalizuje zużycie paliwa i zwiększa komfort obsługi.
   

 

Tryb holowania zwiększa zadowolenie ze sportów motorowodnych. Po ustawieniu preferowanej prędkości obrotowej za każdym razem osiąga się doskonałą prędkość. Dostępny do łodzi z układem napędowym z silnikiem Diesla lub benzynowym.