Silnik wbudowany

Wbudowany silnik Diesla Volvo Penta dostarcza wszystkich funkcji niezbędnych do pływania.

Lepsze osiągi – mniej CO2
Silniki z serii D charakteryzują się momentem obrotowym charakterystycznym dla silników morskich, co pozwala uzyskać gwałtowne przyspieszenie a także efektywną prędkość pływania. Połączenie ekologicznego silnika z inteligentnym osprzętem do ekologicznego pływania pozwala na utrzymanie zużycia paliwa i emisji CO2 na bardzo niskim poziomie.

Solidne centrum sterowania
Nowe serie elementów sterowniczych tworzą Twoje kompletne centrum sterowania. Zostały zaprojektowane do płynnego sterowania napędem; są ergonomiczne i łatwe w użyciu. Wszystkie elementy są łatwo dostępne i zapewniają stałe sterowanie.

Funkcje ułatwiające pływanie łodzią
Układ sterowania EVC umożliwia uzupełnienie silnika wbudowanego o inteligentne funkcje. W tym roku wprowadzimy dwie nowe funkcje; tempomat i tryb jednodźwigniowy. Obie są zintegrowane z nowymi elementami sterowniczymi, gdzie można znaleźć także wysoko ceniony tryb małej prędkości.  

Nowy silnik D13 o mocy 800 KM
Silnik D13-800, wyposażony w układ doładowania twin-entry, ma wyjątkowo dobre osiągi, a mimo to pracuje cicho i równomiernie. Zużycie paliwa jest na światowym poziomie, a emisja CO2 – niska.