Aquamatic Kıç Motoru

Dünyanın lider kıç motoru

Volvo Penta dizel kıç motoru paketleri yelpazesi rakipsizdir. Common rail dizel motorlar, Volvo Penta tarafından özel olarak deniz uygulamaları için geliştirilmiş ve üretilmiş dizel deniz motorlarıdır. DPH Duoprop kuyruk, piyasadaki en sağlam

ve güvenilir kıç motorudur. Motorların torkunu ve gücünü kaldırabilecek şekilde üretilmiştir ve tüm hızlarda üstün verimlilik sunar. Dalgalı deniz koşullarında bile güvenli sürüş ve manevra sağlar.


 Aquamatic Yüksek Performanslı Kuyruk        

Yüksek performanslı kuyruk

Aquamatic kıç motoru sistemi optimum performans için kesinlikle en uygunudur. Volvo Penta tüm paketi geliştirir, test eder ve üretir; sıradışı verimliliğin anahtarı budur. Sistem çok çeşitli seçeneklerle sunulmaktadır.


Suda Daha İyi Yol Tutuş

Suda daha iyi yol tutuş

Önemli ölçüde azaltılmış titreşim ve gürültü seviyeleri teknedeki konforu arttırmaktadır ve daha iyi çalışma şartları sunmaktadır.

           
Aqua EVC

EVC'yle performansı arttırın

EVC platformu daha kolay kullanım, arttırılmış güvenlik ve geliştirilmiş tekne kontrolü için çeşitli özelliklerle, sahip olduğunuz Aquamatic'in performansını daha da arttırmaktadır.

 
Daha Basit ve Etkili Direksiyon

Tekneyi daha basit ve etkili şekilde yönlendirin

Joystick manevrası hem sürüş hem iskeleye yanaşma için sezgisel ve hassastır. Zahmetsiz kontrol parmağınızın ucunda.

   
Uyumlu Servis

Tek bir şirket tarafından geliştirildi, üretildi ve hizmete sunuldu

Volvo Penta'yı seçtiğinizde, motorlar, kuyruklar, pervaneler, göstergeler, aksesuarlar, servis, garanti vb. gibi komple IPS paketi için sadece tek irtibat noktasına ihtiyaç duyarsınız.