Aquamatic donanımları için EVC Kumandaları

Aquamatic donanımları için EVC kumandaları

Volvo Penta EVC kumandaları, birçok özelliği etkinleştirme ve hassas şekilde ayarlamaya yönelik entegre düğmelerle birlikte basitliği yepyeni bir düzeye taşımaktadır. Tek kol moduna, Sabit hız kontrolüne ve Düşük devir moduna yalnızca tek bir düğme dokunuşuyla kolaylıkla erişilebilir (tahrik

sistemine göre teknik özellikler için aşağıya bakınız). Kıç motoru için, Powertrim Asistanı'nın yanı sıra denge için düğmeler kumandalara en uygun şekilde entegre edilmiştir.

Aquamatic çift montajlı donanımlar             

Aquamatic, çift montajlı donanım

 

Aquamatic çift montajlı donanımlar için üste montajlı kumanda hem farklı bir dış tasarım hem de birçok somut avantaj sunuyor. Kumandaya kullanışlı özellikler eklenmiştir. Böylece, EVC işlevleri kumanda üzerindeki (Powertrim için kol üzerindeki) kolayca erişilebilen düğmeler yoluyla etkinleştirilmekte ve ayarlanmaktadır. Sonuç olarak daha fazla konfor, daha fazla sürüş kolaylığı ve daha fazla güvenlik elde edilmektedir.

EVC hakkında daha fazla bilgi

 

 

Aquamatic, tek montajlı donanım

 

Aquamatic tek montajlı donanımlar için üste montajlı kumanda hem farklı bir dış tasarım hem de birçok somut avantaj sunuyor. Kumandaya kullanışlı özellikler eklenmiştir. Böylece, EVC işlevleri kumanda üzerindeki (Powertrim için kol üzerindeki) kolayca erişilebilen düğmeler yoluyla etkinleştirilmekte ve ayarlanmaktadır. Sonuç olarak daha fazla konfor, daha fazla sürüş kolaylığı ve daha fazla güvenlik elde edilmektedir.

EVC hakkında daha fazla bilgi

             Aquamatic, tek montajlı donanım

 Aquamatic, yana montajlı, tek montajlı donanım            

Aquamatic, yana montajlı, tek montajlı donanım

 

Aquamatic tek montajlı donanımlar için yana montajlı kumanda, Volvo Penta’nın elektronik vites ve gaza yönelik kumanda serisinin en son üyesidir. Hassasiyeti, ergonomik tasarım ve sağlamlık hissiyle bir araya getirir.

EVC hakkında daha fazla bilgi


 

Hassas ve aktif manevra için Joystick Sürüşü

 

Tüm hızlarda, hassasiyetle birlikte, rahatça direksiyon kullanımı için joystick sürüşünü tercih edin; yalnızca joystiği iterek ve döndürerek kullanın. EVC sistemi birkaç otomatik pilotla kolayca arayüzlenebilir.

EVC hakkında daha fazla bilgi

          Aquamatic EVC joystiği