Aqua mükemmel uyum

Dümenden pervaneye kadar mükemmel uyum

Volvo Penta kıç motoru, size tüm parçaların birbirine paralel olarak geliştirildiği komple bir sistem sunar. Tüm bunlar güvenilirliği ve genel performansı artırmaktadır. Kuyruklar ve pervaneler

motor torkuna ve teknenin süratine uyacak şekilde özenle tasarlanmıştır. Bunun amacı, her bir damla yakıttan mümkün olduğunca fazla itme gücü elde etmektir.
 Elektronik Tekne Kontrolü        

Elektronik Tekne Kontrolü

 

Volvo Penta'nın ortak EVC platformu (Elektronik Tekne Kontrolü) motor ve şanzımanı izleyerek ve koruyarak güvenlik ve güvenilirliği arttıran bir sistemdir. EVC; CAN veri yolu tabanlı, daha az kabloya ve ağır hizmet tipi deniz konektörlerine sahip entegre bir sistemdir. Ayrıca, gösterge veya yazılım fonksiyonları gibi ekstra fonksiyonların monte edilmesini ya da kurulmasını kolaylaştırmaktadır.


 

Tek İrtibat Noktası

 

Volvo Penta ile her şey için tek bir irtibat noktasına başvurabilirsiniz. Tüm tahrik sisteminin bileşenlerini doğrudan yerel Volvo Penta bayinizden edinebilirsiniz. Bu servis bakımlarını kolaylaştırmanın yanı sıra sezon içinde bir aksilikle karşılaştığınızda en kısa zamanda tekrar denize dönmenize yardımcı olur. 

        

aqua uyumlu servis