İçten takma

İçten Takmalı Dizel

İçten takmalı mil donanımları için hızlı tepki veren Volvo Penta dizel motorları mükemmel bir sürüş kolaylığı sunar. Denizde yüksek tork ve hızlı ivmelenme özellikleri, sınıfında lider güç-ağırlık oranı ile bir araya gelerek bu motorları

zorlu talepleri olan çeşitli denizciler için ideal tercih kılmaktadır. Bunlara bir de yüksek güvenilirlik, yakıt verimliliği, düşük emisyon ve çeşitli akıllı özellikleri eklediğinizde ihtiyaç duyduğunuz her şeyi elde etmiş olacaksınız.


 EVC Performansı    

EVC'yle performansı arttırın

 

EVC platformu daha kolay kullanım, arttırılmış güvenlik ve geliştirilmiş tekne kontrolü için çeşitli özelliklerle, sahip olduğunuz İçten Takmanın performansını daha da arttırmaktadır.

Daha fazla bilgi


 
Yakıt Verimliliği

Yakıt veriminde sınıf lideri

Volvo Penta motorları Volvo Group'un motor platformuna dayandığından, deneyimlediğiniz en önemli avantajlardan biri de bunların yakıt verimliliğidir. Bu, uzun vadeli sahip olma maliyetinizin yanı sıra günlük yakıt masraflarınız için hayati derecede öneme sahiptir.

     
Benzersiz Deniz torku

Benzersiz deniz torku

Volvo Penta dizel motorların benzersiz deniz torku, yük ve deniz koşullarına bakılmaksızın, arttırılmış yük taşıma kapasitesi, çabuk hızlanma ve yüksek seyir süratini koruma yetisi sunmasıyla rakiplerinin önüne geçmektedir.