EVC IPS donanımları

IPS donanımları için EVC kumandaları

Yeni nesil Volvo Penta kumandaları, birçok özelliği etkinleştirme ve hassas şekilde ayarlamaya yönelik entegre düğmelerle birlikte basitliği yepyeni bir düzeye taşımaktadır. Tek kol modu, Hız sabitleyici ve Düşük

devir moduna yalnızca tek bir düğmeye basarak kolaylıkla erişilebilir (tahrik sistemine göre teknik özellikler için aşağıya bakınız).

 EVC Kumandaları          

Volvo Penta IPS, çift montajlı donanımlar

 

Volvo Penta IPS çift montajlı donanımlar için üste montajlı kumanda hem farklı bir dış tasarım hem de birçok somut avantaj sunuyor. Kumandaya kullanışlı özellikler eklenmiştir. Böylece, EVC işlevleri artık kumanda üzerindeki kolayca erişilebilen düğmeler yoluyla etkinleştirilmekte ve ayarlanmaktadır. Sonuç olarak daha fazla konfor, daha fazla sürüş kolaylığı ve daha fazla güvenlik elde edilmektedir.

EVC hakkında daha fazla bilgi

Hassas ve aktif manevra için Joystick Sürüşü


Tüm hızlarda, hassasiyetle birlikte, rahatça direksiyon kullanımı için joystick sürüşünü tercih edin; yalnızca joystiği iterek ve döndürerek kullanın. EVC sistemi birkaç otomatik pilotla kolayca arayüzlenebilir.

EVC hakkında daha fazla bilgi
       Joyctickle sezgisel manevra

 evc durdurucular         

Mükemmel dengeleme - Mükemmel denge

 

Sağlam durdurucu dengeleme sistemi (IS) tüm koşullarda optimum tekne hareketi ve hızlanma ve keskin dönüşler sırasında arttırılmış görünürlük sağlar.

EVC hakkında daha fazla bilgi

 

 

Hizmetinizde

 

7” renkli ekran mevcut tüm bilgileri istediğiniz şekilde gösterir: üç motora kadar dijital veya analog okuyucular, uyarlanmış veya standart görünüm vb.

EVC hakkında daha fazla bilgi

         evc ekranı