sahil güvenlik

Sahil güvenlik ve devriye

Zorlu sahil güvenlik ve denetleme operasyonlarında performans ve emniyetli kullanım kesinlikle çok önemlidir. Volvo Penta motorları ve tahrik sistemleri, rakipsiz ivmelenme ve yük taşıma kapasitesi

sunmasıyla ünlüdür. Sırlardan biri Volvo Penta’nın size düşük devirde yüksek tork sunan ve ağır yüklerin de üstesinden gelebilen tam gaz tork sağlayan önemli bir özelliği olan benzersiz deniz tipi torktur.

Yüksek tork

 

Volvo Penta motorları ve tahrik sistemleri, rakipsiz ivmelenme ve yük taşıma kapasitesi sunmasıyla ünlüdür. Bunun sırrı, Volvo Penta'nın önde gelen özelliklerinden bir başkası olan benzersiz deniz tipi torktur. Düşük devirde daha yüksek tork size şunları sağlar:•

• Kayma için hızlı ivmelenme.

• Muazzam manevra gücü. Yüksek devirlerde motor devir kaybederse tam gaz tork artar.

• Dalgalı denizlerde ve tam yüklü bir gemide dahi verimli çalışma hızı.

      Yüksek tork 


common rail                

Common rail kıç motoru

 
Volvo Penta dizel kıç motoru paketleri yelpazesi rakipsizdir. Common rail dizel motorlar, Volvo Penta tarafından yalnızca deniz uygulamaları için geliştirilmiş ve üretilmiş dizel deniz motorlarıdır. DPH Duoprop kuyruk, tüm dünyada mevcut en sağlam ve güvenilir kıç motorudur.

Motorların torkunu ve gücünü kaldırabilecek şekilde üretilmiştir ve tüm hızlarda üstün verimlilik sunar. Dalgalı deniz koşullarında bile güvenli sürüş ve manevra sağlar.