İkmal Gemileri

İkmal Gemileri ve Açık Deniz Enerjisi

Rüzgâr, petrol veya gaz. Volvo Penta tüm açık deniz operasyonlarında birçok uygulamada kullanılır. Volvo Penta birçok açık deniz uygulamasına güç sağlar. Kuşak 2 için Atex belgeli motorlar, kurtarma ve MOB tekneleri için SOLAS onaylı motorlar, jeneratör setleri olan ikmal gemileri, açık deniz rüzgâr santralleri servis

teknelerine güç veren Volvo Penta IPS ve daha fazlası. Her uygulama Volvo Penta bayi ağı tarafından desteklenmektedir. Aktif bir ortak olarak, Volvo Penta bayileri endüstrinin 7/24 ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli her şeyi sağlamaktadır.
 personel taşımacılığı
      

Personel Taşımacılığı

Volvo Penta IPS açık deniz rüzgâr santrallerinde kullanılan birkaç servis gemisine güç vermektedir. Sıradışı sürüş menzilli ve önemli ölçüde düşük yakıt masraflarına ek olarak, avantajlar şunlardır:


 
Yüksek sürüş menzili

Yüksek Sürüş menzili

Kaybedecek zaman yok! Zaman acil durum görevlerinde çoğu zaman polis ve sahil güvenlik, deniz ambulansları ve servis tekneleri için başarı ve başarısızlık arasındaki farktır. Volvo Penta IPS geleneksel bir tahrik sisteminden %20'ye kadar daha fazla azami hız sunar.

   
Muazzam çekme gücü

Muazzam çekme gücü

İnsanların, ekipmanın ve kargonun açık denizlerde, hatta dalgalı deniz şartlarında dahi, güvenli yükleme ve boşaltımı. Volvo Penta IPS, EVC'yle kontrol edilen pod hareketi sayesinde, tekneyi çekmelere karşı güvenli ve sağlam tutar.

 
Yüksek sürüş menzili

Volvo Penta IPS

Hassas ve zahmetsiz manevra için joystick ile kontrol edilen tahrik sistemi. Sistem hız, menzil, düşük gürültü seviyeleri, yakıt ekonomisi ve düşük emisyon seviyeleri açısından eşsiz bir performans sunmaktadır.

        
Dinamik Konumlandırma

Dinamik Konumlandırma Sistemi

Dinamik Konumlandırma Sistemi'yle, teknenizin konumunu ve yönünü sabit ve dengeli tutun. Bir açık deniz tesisinde yakıt dolumu için beklerken veya ekipman veya personel boşaltmaya hazırlanırken mükemmel.
 windcat workboats               

Windcat Workboats

 

Windcat Workboats asıl olarak Avrupa açık deniz rüzgâr sektöründe, fakat aynı zamanda petrol ve gaz endüstrisinde ve Avrupa'nın dışında da 36 açık deniz personel transfer gemisinden oluşan bir filo tasarlar, üretir, işletir ve filonun sahibidir. Volvo Penta'yla ortaklık, açık denizde güvenli ve rahat bir ortamda personel transferi için optimize edilmiş tahrik temin etmektedir.