Yardımcı Motorlar

Yardımcı motorlar

Denizde çalışırken, yardımcı motorlarınızın güvenilirliği ve dayanıklılığı teknede can güvenliği ve çalışma açısından son derece önemlidir. Volvo Penta, lider üreticilerle uzun soluklu bir iş birliği ve deniz elektrik mühendisliğindeki uzmanlığımız sayesinde sizlere çok çeşitli komple ve yüksek oranda maliyet verimli güverte güç çözümleri sunabilmektedir.

Yardımcı motorlarımız teknik özellikleri ve üstün dayanıklılık standartlarıyla bilinmektedir. İhtiyaçlarınız ya da uygulama ne olursa olsun, geniş ürün yelpazemiz içinden kendiniz için mükemmel yardımcı motoru bulacaksınız.


 Yerleşik özellikler         

Yerleşik özellikler

 

Denizcilik sektörüne ekipman sağlayan bir OEM olarak ürünlerinizi optimize etmek istersiniz. Bir Volvo Penta dizel motor, ekipmanınız için üstün dayanıklılığın yanı sıra servise yüksek elverişlilik, olağanüstü yakıt verimliliği ve son derece düşük emisyon seviyeleri gibi açık avantajlar sunacaktır. Tasarım ve üretim perspektifinden de mükemmel güç ağırlık oranı, platform ortaklığı ve kolay kurulum sunmaktadır.

 

Volvo Penta – her biri ile mükemmel uyum:

 

Jeneratör setleri, Pompalar, Vinçler, Hidrolik güç donanımları, Hava kompresörleri, Yüksek basınç su sistemleri, Yangın ekipmanı, Nitrojen pompaları, Kuru dökme yük taşımacılığı, Yüzey hazırlama, Yeniden kaplama, Pas giderme vb.

  mükemmel uyum