Deniz Tipi Jeneratör Setleri ve Acil Durum Setleri

Deniz Tipi Jeneratör Setleri ve Acil Durum setleri

Tüm Volvo Penta jeneratör setleri komple ve test edilmiş olarak, tekne içi kuruluma hazır şekilde teslim edilir. Tüm ekipman ve setler büyük sınıflandırma topluluklarından

tip onayı almıştır ve sertifikalarıyla teslim edilebilir.


 kompakt ancak servisi kolay                   

Kompakt ancak servisi kolay

 

Motor odacığında daha az yer kaplayan ancak yine de iyi servis erişilebilirliği sağlayan motorlar ve jeneratör setleri her zaman Volvo Penta'nın ayırıcı özelliklerinden olmuştur. Serimiz hızlı ve sorunsuz servis operasyonları için tasarlanmıştır ve çoğu motor bilgisayarlı teşhis araçlarının kullanımını destekler.

Güvenilir operasyon kesinlikle hem jeneratör setleri hem acil durum setleri için önemlidir. Planlı ve plansız tüm duraklamalar en aza indirilmelidir. Volvo Penta motorları, servisi kolaylaştırmak için bakım süresi ve maliyetini azaltmak amacıyla kolayca erişilebilir servis noktaları sunmaktadır.

Kolay kurulum

Kolay kurulum

Volvo Penta motorları kolay kurulum için tasarlanmıştır; bu, hem tersanelerin hem de OEM’lerin faydalanabileceği zaman kazandıran bir özelliktir. Ek olarak, uygulama mühendislerimiz ve uzman teknisyenlerimiz destek talep edebileceğiniz herhangi bir konuda dünya çapında erişilebilirdir.

     
temel avantajlar

Temel avantajlar

• Firma içi üretim
• Yüksek güvenilirlik
• Daha fazla işletim süresi
• Tamamen sınıflandırılmış
• Kolay kurulum
• Yüksek yakıt verimliliği
• Düşük sahip olma maliyeti

 
   
 
ortak motor platformu

Ortak motor platformu

Paylaşılan servis ve bakım parçalarıyla, Volvo Penta motorlar arasındaki platform benzerliği parça bulunabilirliğini basitleştirir ve teslimat sürelerini kısaltır. Volvo Penta bayi ağının servis yeterliliği Volvo Penta jeneratör setinizin servise elverişliliğini daha da arttırmaktadır.

   
Firmada tasarlandı, monte edildi

Firmada tasarlandı, monte edildi ve denendi

Volvo Penta test merkezinde, jeneratör setleri teknenizde karşılaşacakları aynı şartlar altında baştan aşağı test edilir. Her bir güç ünitesi yük kabulü, yük paylaşımı ve otomatik başlatmanın yanı sıra test sürüşü ve sınıf onayını içeren kapsamlı bir test programından geçer.